Żaluzje z drewna posiadają ciepłą, naturalną kolorystykę.

Moda okienna ulega zmianom. Za jednym razem modne są bogato zdobione firanki, a następnie rzymskie rolety, kiedy indziej furorę robią podwójne zasłony, a następnie wracają do łask żaluzje. Tak właśnie jest i teraz – żaluzje w oknach występują coraz częściej, a ponieważ niezwykle modne jest wybieranie surowców pochodzenia naturalnego, są to żaluzje z drewna.

 

Żaluzje wykonywane są z lameli drewnianych albo bambusowych. Mamy możliwość wybrać żaluzje zrobione z lameli o szer. dwudziestu pięciu milimetrów lub lameli o szerokości pięćdziesięciu milimetrów. Montaż tych żaluzji jest niezmiernie prosty i jest możliwość przeprowadzić go na 3 sposoby: we wnęce okiennej, bezinwazyjnie na ramie okna i inwazyjnie do ściany lub sufitu. Przy tym można wybrać sobie typ sterowania tymi żaluzjami: sterowanie tradycyjne – ręczne, sterowanie z wykorzystaniem pilota radiowego albo sterowanie żaluzją nowoczesne – wykorzystując aplikację do komórki. Do pozytywnych cech drewnianych żaluzji należy zaliczyć to, iż nie łamią się, są mocna, a powierzchnie lameli eksponowane na słońcu nie tracą koloru.

 

Żaluzje drewniane posiadają naturalną, ciepłą i atrakcyjną kolorystykę. Odcień lameli można wybrać z szerokiej palety kolorystycznej i dobrać takie żaluzje do swojego wnętrza, ażeby nadać mu bardziej ekskluzywnego wyglądu. Drewniane żaluzje z wyjątkiem niepowtarzalnego wyglądu i przyjaznej aury, umożliwiają nam precyzyjną regulację wpadającego światła słonecznego, zatrzymują temperaturę oraz pozwalają uniknąć nagrzewania się wnętrza domu. Można je bez trudu zainstalować na niewielkich, średnich oraz dodatkowo dużych oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *