Warto skorzystać z usług kursującego busika lub meleksów.

Łeba to z pewnością jedna z najbardziej malowniczych miejscowości leżących nad Bałtykiem. Przyjazd do tego miasteczka będzie jednym z najlepszych pomysłów, jeżeli ktoś planuje mieć spokojne wakacje z daleka od szumu wielkiego miasta. Tutaj plaże są bardzo czyste a także jakość wody morskiej jest bardzo wysoka.

 

Urlop tutaj na pewno będzie zaliczał się do tych najbardziej udanych. Natomiast będąc w tej miejscowości nie można tylko leżeć na plaży. Powinno się zwiedzić również atrakcje, których nie brak w samym mieście lub w jego najbliższych okolicach. Do takowych atrakcji zalicza się znajdujące się w pobliżu wydmy. Ale powinno się pamiętać, że dotarcie do tego niezwykłego zakątka nie jest takie proste. Wydmy są zlokalizowane dość daleko od centrum miasta. W tej sytuacji możemy skorzystać z ofert kursującego tam busika lub meleksów, które podwiozą pasażerów do samego wejścia na teren parku. Meleksy wiozące pasażerów na wydmy mamy możliwość spotkać na obszarze całego miasteczka. Możliwe, że od razu po wyjściu na ulicę zobaczymy charakterystyczne meleksy, które to jeżdżą po całym mieście. Zwłaszcza w okresie letnim jest ich naprawdę dużo.

 

Meleks Łeba jest w stanie wziąć na swój pokład wręcz 10 osób, więc gdy duża grupa turystów planuje wybrać się na wycieczkę na wydmy, to bez większego problemu będzie można wspólnie się zabrać. Przewóz takim meleksem jest bardzo tani, więc faktycznie należy przy tej okazji skorzystać z tego, że jest ktoś kto będzie chciał zawieźć nas na miejsce docelowe. Przy wejściu na teren parku mamy możliwość korzystać z kolejnych meleksów, które zawożą turystów już pod same wydmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *