Wanny 170x80cm – luksusowy gabaryt

 

Wanna 170×80 jako podstawowy element wyposażenia łazianki

Zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej jest bardzo ważne i wymaga kreatywnego myślenia od podstaw. Wszystkie elementy, które w przyszłości pojawią się na wyposażaniu wnętrza, powinny mieć już swoje miejsce, zanim rozpoczną się prace remontowe. Armatura łazienkowa odznacza się tym, że zostaje urządzona na stałe i nie ma możliwości przemeblowania jej w przypadku błędów lub znudzenia się po pewnym czasie. Prawidłowe zaplanowanie ustawności wanny jest istotne ze względu na gabaryty jakie ta posiada i miejsce, które zajmie na powierzchni łazienki. Duże kształty sprzętu sprzyjają ustawieniu i zabudowaniu go pod ścianą, ale ważny jest swobodny dostęp do przyłączy wody. Od tego zależy także wybór umocowania odpływu, który zazwyczaj znajduje się na obrzeżach wanny, jednak bywają modele z odpływami zlokalizowanymi na środku urządzenia.

Nowoczesne wanny 170x80cm

Wanna o wymiarach 170x80cm (https://tanialazienka.com/wanny-170×80.html) to sporych rozmiarów armatura, która z pewnością przyniesie wiele satysfakcji i komfortu podczas użytkowania. Zażywanie ciepłej kąpieli to zasłużony relaks i odpoczynek po ciężki dniu. Wanna to także nieodłączny element służący aranżacji łazienki. Nowoczesne modele cechują się raczej geometrycznymi kształtami o mocno zarysowanych konturach i sporych, rzucających się w oczy gabarytach. Stanowią one centrum pomieszczenia i dodają mu charakteru. Wciąż jednak znaleźć można klasyczne, owalne kształty niecki, lub barokowe, wolnostojące misy, pasujące raczej do stylu w wersji glamour.

Wanny akrylowe, które cieszą przez lata

Bez względu na walory estetyczne, wanna ma przede wszystkim służyć funkcjonalnością i cieszyć przez lata, dlatego najważniejsze jest jej wysokojakościowe wykonanie. Większość produktów armatury łazienkowej, w tym wanny 170x80cm wykańczane są powłoką akrylową, która zabezpiecza materiał przed urazami mechanicznymi i zniszczeniami wynikającymi z eksploatacji. Wanny akrylowe to najbardziej popularna grupa produktów, która zyskuje uznanie dzięki lekkości materiału, łatwości w utrzymywaniu jego czystości, ale i właściwościach termostatycznych, dzięki którym wanna długo utrzymuje ciepło napuszczonej wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *