Hydrografika to bardzo efektowny rodzaj nakładania powłoki na konkretne przedmioty i miejsca.

Mamy mnóstwo możliwości na zdobienie różnorakich powierzchni. Do tego celu możemy wykorzystać bez problemu farby jak również innego typu techniki. Od pewnego czasu wyjątkowo efektowne dekoracje otrzymujemy poprzez unikalną metodę, umożliwia zyskać znakomite rezultaty.

Hydrografika to bardzo efektowny rodzaj nakładania specjalnej powłoki na konkretne przedmioty i używamy go, jeżeli zamierzamy uzyskać ich unikatowy wygląd.Mówiąc prościej prezentuje się to tak, że na powierzchni wody znajduje się farba z właściwym wzorkiem, który osobiście przygotowaliśmy w zależności od potrzeb oraz wizji. Ażeby nałożyć odpowiedni motyw na określony przedmiot, trzeba go zanurzyć bardzo precyzyjnie i delikatnie w przygotowanej wcześnie wodzie. Cienka warstwaa farby natychmiast okleja wybrany przedmiot i wzór pozostanie na tym, co zamierzaliśmy ozdobić.Ta metoda podobnie jak wszystko ma swe wady i zalety. Począwszy od plusów, jest to znakomity sposób nakładania nieco bardziej skomplikowanych motywów na wymagające powierzchnie. Takiego efektu końcowego nie da się zyskać ani za pomocą farby w spreju, ani najdroższych oklein. Na powierzchniach takowych jak przykładowo felgi, lusterka, grill, maski itd. było by to trudno zyskać.

W warunkach domowych zdołamy udekorować niewielkie przedmioty, a jeżeli chodzi o duże, takie jak przykładowo maska samochodu powinniśmy się zdać na specjalistę, który ma do tego specjalne warunki i to niestety jest minus tej techniki.Hydrografika, niemniej jednak jedynie ta dokładnie wykonana wygląda świetnie i zapewnia złudzenie trójwymiarowości. Przedmioty w taki sposób sposób pokryte specjalną farbą są cudowne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *