Hybrydowy manicure na 100% góruje nad malowaniem paznokci zwykłym lakierem.

Paznokcie hybrydowe to wielki hit ostatnich sezonów. Na pewno jeszcze dość długo będzie się trzymać. Paznokcie Kraków centrum na 100% góruje nad malowaniem paznokci zwyczajnym lakierem ze względu na długotrwałość krycia a ponadto szybkie schnięcie. Kilka krótkich chwil po pomalowaniu naszych paznokci możemy oddać się codziennym aktywnościom.

 

Nie jesteśmy zmuszeni czekać w nieskończoność, do momentu aż paznokcie wyschną, a na koniec i tak pozostać z rysą na pięknym lakierze. Hybrydowe paznokcie są zdolne do używania zaraz po wyjściu z salonu kosmetycznego/ zrobieniu manicure w swoim domu. Dodatkowo, posiadamy coraz więcej opcji. Jest dużo spółek, jakie posiadają szeroką ofertę towarów przeznaczonych do paznokci hybrydowych.

 

Producenci rozpieszczają nas odcieniami a ponadto różnymi dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami typu cat eye oraz dodatkowo diamencikami czy innymi dodatkami, jakie można nakładać na swojego paznokcia. Lakier hybrydowy nakłada się bardzo szybko i efektownie, łatwo utwierdza i gotowe! Istnieje możliwość robić hybrydy zarówno w salonie, jak również w swoim mieszkaniu. Co powinniśmy wybrać? Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, a bardzo zależy ci na perfekcyjnym wykończeniu- idź do salonu. Zrób tak też wówczas, w momencie gdy masz chęć na nieco bardziej szalone dodatki albo lakier, jakiego nie jesteś całkowicie pewna i nie chcesz go kupić.

 

Znakomitym pomysłem jest zakupienie kompletnego zestawu do domowego wykonywania manicure. Wymaga to od nas jednakże nakładu pieniężnego oraz cierpliwości. Zazwyczaj domowy manicure hybrydowy utrzymuje się odrobinę krócej aniżeli ten wykonany w salonie. Wybór należy do ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *