Hybrydowy manicure jest coraz to bardziej popularny.

Hybrydowy manicure jest coraz bardziej lubiany. Zawdzięcza to swojej wytrzymałości a także niesamowitemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwykłego lakieru, hybryda jest odporna na wszelkie uszkodzenia oraz nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane oraz zdrowe nawet do dwóch- trzech tygodni. Czym właściwie jest paznokcie Kraków centrum?

 

To niezwykłe połączenie lakieru do paznokci a także specjalnego żele do robienia manicure. Możemy go zrobić w specjalistycznym studiu albo we własnym domu. Jednakże do samodzielnego wykonania paznokci hybrydowych, wymagany będzie na pewno zakup kilku rzeczy, takich jak na przykład kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to duży wydatek, a zakupione akcesoria starczą nam na długi czas i będziemy w stanie wykonywać sobie we własnym zakresie paznokcie hybrydowe. Gdy już zaznajomimy się dobrze z sposobem robienia paznokci hybrydowych, cały zabieg może zajmował do kilkunastu minut. Czas jest minimalny, a ostateczny efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest skomplikowane. Starczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym jest hybryda. Kolejno moczymy wacik w specjalnym płynie na bazie acetonu, przykładamy do płytki paznokcia, na której to znajduje się lakier a następnie obwijamy folią aluminiową. Po piętnastu minutach musisz sprawdzić, czy hybryda schodzi. Jeśli tak, ostrożnie zdejmujemy lakier pilnikiem lub drewnianym patyczkiem. Jeżeli nie, przykładamy znowu namoczony wacik na parę min..

 

Po zabiegu, dobrze jestużyć specjalnych odżywek, , które utrzymują dobrą formę paznokci. Warto dodać, że jeżeli nasze płytki paznokciowe są chore, uszkodzone albo osłabione, nie powinnaś kłaść na nie lakieru hybrydowego, bo może on bardziej je uszkodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *