Best Western Efekt Express Krakow Hotel

Best Western Efekt Express Kraków Hotel jest to czterogwiazdkowy obiekt położony przy ul. Opolskiej 14 w Krakowie. Oznacza się, więc dobrą lokalizacją. Hotel posiada aż 179 pokoi, w tym 54 wyposażone są w łóżka dwuosobowe o szerokości 140 cm i rozkładaną sofę. Wszystkie pokoje są niezwykle komfortowe, dlatego doskonale nadadzą się do wypoczynku, jak również pracy. Pokoje są w pełni wyposażone w odpowiedni sprzęt oraz bezprzewodowy Internet. Ponadto na ten kompleks hotelowy składa się: restauracja, bar, siłownia, basen, parking, kantor, sklepik, bankomat, business point z ksero i faksem.

Efekt Express Kraków – wielofunkcyjne, profesjonalne sale konferencyjne

Hotel Efekt Express Kraków jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich innych spotkań o charakterze biznesowym. Dysponuje profesjonalnym centrum konferencyjnym, na które składa się sześć wielofunkcyjnych sal. Współpracuje z sąsiednim hotelem Best Western Premier, tworząc największe centrum konferencyjne w Krakowie, które jest w stanie pomieścić nawet 600 osób wraz z obsługą hotelową i gastronomiczną.
Sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone i wielofunkcyjne. Mogą więc odbywać się w nich konferencje, szkolenia, wystawy, prezentacje, różne spotkania biznesowe, a także bankiety. Najchętniej wynajmowana jest przeszklona sala Bursztynowa, która posiada wyjście na ogródek z parasolami. Z powodzeniem można tutaj zorganizować np. firmowego grilla.

Restauracja w hotelu Efekt Express w Krakowie

Hotelowa restauracja jest nowoczesna, a jednocześnie ekskluzywna. Specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Na gości czekają wyśmienite dania główne, specjały szefa kuchni, jak również przekąski, kanapki czy smakowite desery. Restauracja znajdująca się w Best Western Efekt Express w Krakowie jest idealnym miejscem na business lunche i kolacje o charakterze biznesowym, a także wszelkiego typu przyjęcia rodzinne czy okolicznościowe. Natomiast Lobby Bar zaprasza gości hotelowych na bogaty wybór napojów oraz alkoholi.

Best Western Efekt Express Kraków Hotel znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały, a zatem jest to świetny wybór dla tych, którzy interesują się starym miastem, zabytkami i architekturą. Z hotelu szybko i łatwo dojedziemy na lotnisko. Z kolei do Starego Miasta mamy około 5 km.
Best Western Efekt Express Kraków Hotel oferuje komfortowe pokoje w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *